Kategorie

Znajdź wszystkie interesujące Cię przedmioty, wybierając nasze polecane kategorie

KOBIETA

Pokazano 1-12 z 28 pozycji

Aktywne filtry

OCZYSZCZAJĄCY TONIK DO...
  • -5,00 zł
-5,00 zł

OCZYSZCZAJĄCY TONIK DO SKÓRY SUCHEJ - WRAŻLIWEJ

110,00 zł 115,00 zł

Szwajcarskiej produkcji Tonik Nawilżający  Swisso Logical jest przeznaczony dla codziennej pielęgnacyji skorytuałurazliwej i suchej. Doskonały wyciąg z kwiatu ECHINACEI pobudza, reaktywuje i wspomaga naturalne mechanizmy obronne skóry. Produkt, który czyści, odblokowuje dbając o skórę, przywracając npierwotny kolor, świeżość i nowy wygląd. Perfekcyjnie i suptelnie usuwa nieczystości, łącznie z makijażem oczu, zachowując skórę elastyczną.

SWISSO LOGICAL - KREM NA NOC
  • -8,00 zł
-8,00 zł

SWISSO LOGICAL - KREM NA NOC

160,00 zł 168,00 zł

Penetrując skórę nocą, energia Swisso Logical przeciwdziała wczesnemu starzeniu skóry na skutek ubytku kolagenu, stresu czy niekorzystnych warunków pogodowych. Rano, skóra jest delikatna , nawilżona i posiadająca przepiękną barwę. Dedykowane dla cery tłustej / normalnej zasadnicze wartości organiczne  jak wyciąg z ECHINACEI, uaktywniają pobudzającą pracę komórek w trakcie  gdy SKWALEN i JOJOBA natężają naturalne natłuszczająco - nawilżające funkcje skóry.

SWISSO LOGICAL - MLECZKO...
  • -6,00 zł
-6,00 zł

SWISSO LOGICAL - MLECZKO OCZYSZCZAJĄCE

122,00 zł 128,00 zł

Mleczko służące do oczyszczania skóry Swisso Logical Cleansing Milk sprawia, że skóra zostaje odświeżona,miękka, pełna blasku i nawilżona. Wyciąg z echinacei rosnących w Alpach Szwajcarskich pobudza. Odświeżając pomaga wspierać naturalne mechanizmy obronne skóry. Mleczko Swisso Logical Cleansing Milk firmy Zepter w Szwajcarii nie posiada parabenów. Zaleca się stosowanie dwa razy dziennie w celu uzyskania znakomitych efektów.

KREM DO RĄK
  • -4,00 zł
-4,00 zł

KREM DO RĄK

84,00 zł 88,00 zł

Modelowy Krem przeznaczony do Rąk Swisso Logical ochrania, łagodzi i powoduje subtelene zmiękczenie skóry dłoni. Z udziałem wyciągowi z ECHINACEI , czynnośc ta powoduje wzmocnienie naturalnej odporności skóry. Aminokwasy, wraz z fundamentalnym składnikiem KERATYNĄ uwidaczniają poprawę struktury skóry i wytrzymałości paznokci. Przeznaczony z myslą o pielęgnacji i ochrony skóry zabezpieczający ochronną warstwą.

SWISSO LOGICAL -...
  • -8,00 zł
-8,00 zł

SWISSO LOGICAL - NAWILŻAJĄCY KREM POD OCZY, 15 ML

168,00 zł 176,00 zł

Dogłębnie penetrujące uzdrawianie, które zapobiega procesowi starzenia się wrażliwej skóry wokół oczu. Organiczne komponenty aktywne, inca inchi, olej lipactive i genisteina zespalają swe zasoby przeciw starzeniu się na poziomie komórkowym, gwarantując niezwykły wynik liftingu, krem rozjaśnienia i szybko nawilża skórę.

SWISSO LOGICAL SERUM...
  • -8,00 zł
-8,00 zł

SWISSO LOGICAL SERUM ROZŚWIETLAJĄCE 15 ML

164,00 zł 172,00 zł

Niepowtarzalna receptura przeznaczona do redukowania ciemnych przebarwień i plam powstającymi na skutek starzenia się cery i  z podatnością na działanie szkodliwych promieni słonecznych. Zapobiega pojawieniom się brzebarwień skórnych. Serum rozjświetlające przyczynia się nie tylko do poprawy koloru skóry, jest równiez mocnym środkiem zapobiegającym starzeniu.

SWISSO LOGICAL - INTENSYWNA...
  • -15,00 zł
-15,00 zł

SWISSO LOGICAL - INTENSYWNA KURACJA ANTYCELLULITOWA, 200 ML

289,00 zł 304,00 zł

Zajmując czołowe miejsce nowoczesnych terapii kosmetycznych, Produkt Swisso Logical umożliwia bardzo korzystną terapię w walce przeciwko cellulitowi, Krem został stworzony w celu likwidacji  nieregularnych, falistych powierzchni, rozlokowanych w różnych miejscach ciała, powstających na skutek eliminacji tłuszczu lub drenażu toksyn.

DELIKATNY SCRUB W EMULSJI
  • -4,50 zł
-4,50 zł

DELIKATNY SCRUB W EMULSJI

92,50 zł 97,00 zł

Subtelne komponenty usuwają nieaktywne komórki skóry i dogłębnie ją oczyszczają. Znakomite zaproszenie do nastepnego pozimu dbałości o skórę zaleca się stosowanie maseczki na cerę albo aplikowanie kremu o właściwościach antycellulitowych na ciało.