Kategorie

Znajdź wszystkie interesujące Cię przedmioty, wybierając nasze polecane kategorie

ANTI - AGEING

Aktywne filtry

SWISSO LOGICAL SERUM...
  • -8,00 zł
-8,00 zł

SWISSO LOGICAL SERUM ROZŚWIETLAJĄCE 15 ML

164,00 zł 172,00 zł

Niepowtarzalna receptura przeznaczona do redukowania ciemnych przebarwień i plam powstającymi na skutek starzenia się cery i  z podatnością na działanie szkodliwych promieni słonecznych. Zapobiega pojawieniom się brzebarwień skórnych. Serum rozjświetlające przyczynia się nie tylko do poprawy koloru skóry, jest równiez mocnym środkiem zapobiegającym starzeniu.

SERUM POD OCZY LA DANZA
  • -28,00 zł
-28,00 zł

SERUM POD OCZY LA DANZA

542,00 zł 570,00 zł

Zagęszczenie i elementy aktywne doskonałej , szwajcarskiej formuły Serum pod Oczy linii La Danza przygotowano ze pojęciem charakterystycznej fizjologii wielce wrażliwej skóry wokół oczu. Dogłębnie przenikające serum scala w sobie Ameliox, jeden z bardzo silnych powszechnych przeciwutleniaczy,zarazem mocno wzmacniający zespół MDI i Cetiol® Sensoft, który niweluje drobne bruzdy.

SERUM PRZECIW STARZENIU LA...
  • -24,00 zł
-24,00 zł

SERUM PRZECIW STARZENIU LA DANZA

474,00 zł 498,00 zł

Serum przeznaczony do wyeliminowania skutków starzenia La Danza Age Defense Serum to mocna kompozycja czynników , które nawilżają nawilżają i zawierają przeciwutleniacze, ich zadaniem jest odżywianie i wzmocnienie skóry – zapewniając jej ochronę przed stresem oksydacyjnym, który jest rezultatem konsekwencją nowoczesnej specyfiki życia. Serum aktywuje metabolizm skóry  pomagający odzyskać utraconą jędrność i witalność a także zmniejszyć szorstką powierzchnie skóry i minimalizować zmarszczki. W przeprowadzonych badaniach  naukowych udowodniono  wzmocnioną regenerację komórkową.