Kategorie

Znajdź wszystkie interesujące Cię przedmioty, wybierając nasze polecane kategorie

SWISSO LOGICAL

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Tonik nawilżający do skóry suchej i wrażliwej 125 ml Zepter(Ref: PNK-402-D) Tonik nawilżający do skóry suchej i wrażliwej 125 ml Zepter(Ref: PNK-402-D)
  • -5,00 zł
-5,00 zł

Tonik nawilżający do skóry suchej i wrażliwej 125 ml Zepter(Ref: PNK-402-D)

110,00 zł 115,00 zł

Szwajcarski Tonik Nawilżający Swisso Logical jest przeznaczony do codziennego użytku pielęgnacyjnego dedykowany do suchej i wrażliwej skóry. Świeży wyciąg z kwiatu ECHINACEI powoduje stymulację, odświeżenie wspierając naturalne mechanizmy obronne skóry. Tonik czyści znakomicie odblokowuje dbając o skórę, powoduje przywrócenie naturalnego koloru świeżości oraz promiennego wyglądu. Precyzyjnie w delikatny sposób likwiduje zanieczyszczenia, jak i makijaż oczu, powodując, że skóra staje się miękka i odżywiona.

SWISSO LOGICAL - KREM NA DZIEŃ
  • -8,00 zł
-8,00 zł

SWISSO LOGICAL - KREM NA DZIEŃ

155,00 zł 163,00 zł

Bardzo nowoczesne laboratorium kosmetyczne Zeptera w Szwajcarii przedstawia krem na dzień Swisso Logical Day Cream do cery normalnej i tłustej. Uważany na całym świecie jako idealna forma terapii nawilżająco-liftingującej, krem do użytku dziennego Swisso Logical Day Cream luksusowo dba o cerę, głęboko odżywia oraz energetyzuje komórki skóry twarzy. Niesamowite cechy organiczne wyciągu z ECHINACEI ochroniają skórę przed efektami stresu czy przed zanieczyszczeniami środowiska, pw trakcie gdy naturalne olejki roślinne wygładzają naskórek i przyczyniają się do wzmocnienia młodego, zdrowego i pełnego blasku wyglądu.

SWISSO LOGICAL - KREM NA NOC
  • -8,00 zł
-8,00 zł

SWISSO LOGICAL - KREM NA NOC

160,00 zł 168,00 zł

Penetrując skórę nocą, energia Swisso Logical przeciwdziała wczesnemu starzeniu skóry na skutek ubytku kolagenu, stresu czy niekorzystnych warunków pogodowych. Rano, skóra jest delikatna , nawilżona i posiadająca przepiękną barwę. Dedykowane dla cery tłustej / normalnej zasadnicze wartości organiczne  jak wyciąg z ECHINACEI, uaktywniają pobudzającą pracę komórek w trakcie  gdy SKWALEN i JOJOBA natężają naturalne natłuszczająco - nawilżające funkcje skóry.

SWISSO LOGICAL - MLECZKO...
  • -6,00 zł
-6,00 zł

SWISSO LOGICAL - MLECZKO OCZYSZCZAJĄCE

122,00 zł 128,00 zł

Mleczko służące do oczyszczania skóry Swisso Logical Cleansing Milk sprawia, że skóra zostaje odświeżona,miękka, pełna blasku i nawilżona. Wyciąg z echinacei rosnących w Alpach Szwajcarskich pobudza. Odświeżając pomaga wspierać naturalne mechanizmy obronne skóry. Mleczko Swisso Logical Cleansing Milk firmy Zepter w Szwajcarii nie posiada parabenów. Zaleca się stosowanie dwa razy dziennie w celu uzyskania znakomitych efektów.

KREM DO RĄK
  • -4,00 zł
-4,00 zł

KREM DO RĄK

84,00 zł 88,00 zł

Modelowy Krem przeznaczony do Rąk Swisso Logical ochrania, łagodzi i powoduje subtelene zmiękczenie skóry dłoni. Z udziałem wyciągowi z ECHINACEI , czynnośc ta powoduje wzmocnienie naturalnej odporności skóry. Aminokwasy, wraz z fundamentalnym składnikiem KERATYNĄ uwidaczniają poprawę struktury skóry i wytrzymałości paznokci. Przeznaczony z myslą o pielęgnacji i ochrony skóry zabezpieczający ochronną warstwą.

SWISSO LOGICAL -...
  • -8,00 zł
-8,00 zł

SWISSO LOGICAL - NAWILŻAJĄCY KREM POD OCZY, 15 ML

168,00 zł 176,00 zł

Dogłębnie penetrujące uzdrawianie, które zapobiega procesowi starzenia się wrażliwej skóry wokół oczu. Organiczne komponenty aktywne, inca inchi, olej lipactive i genisteina zespalają swe zasoby przeciw starzeniu się na poziomie komórkowym, gwarantując niezwykły wynik liftingu, krem rozjaśnienia i szybko nawilża skórę.

SWISSO LOGICAL SERUM...
  • -8,00 zł
-8,00 zł

SWISSO LOGICAL SERUM ROZŚWIETLAJĄCE 15 ML

164,00 zł 172,00 zł

Niepowtarzalna receptura przeznaczona do redukowania ciemnych przebarwień i plam powstającymi na skutek starzenia się cery i z podatnością na działanie szkodliwych promieni słonecznych. Zapobiega pojawieniom się brzebarwień skórnych. Serum rozjświetlające przyczynia się nie tylko do poprawy koloru skóry, jest równiez mocnym środkiem zapobiegającym starzeniu.