Kategorie

Znajdź wszystkie interesujące Cię przedmioty, wybierając nasze polecane kategorie

ZEPUR

Aktywne filtry

KREM NA DZIEŃ I NA NOC DLA...
  • -12,00 zł
-12,00 zł

KREM NA DZIEŃ I NA NOC DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ

301,00 zł 313,00 zł

Krem posiadający świeże, naturalne składniki które dogłębnie odżywiają, nawilżają i chronią skórę, powodują utrzymanie jej gładkości i należyty stopień dożywienia w ciągu dnia i nocy. Z udziałem mocno działających i aktywnych komponentów, jak ekstrakt z owoców Capparis sinosa, wyciąg z Laminaria ochroloza (brązowy wodorost),izoleucyna, glikozyd triterpenowy z Centella asiatica (znany również jako Gotu Kola) skóra zostaje oczyszczona z toksyn, gładka, zrekonstruowana oraz nawilżona.

ZEPUR KREM DO RĄK
  • -5,00 zł
-5,00 zł

ZEPUR KREM DO RĄK

127,00 zł 132,00 zł

Krem do rąk ZEPUR gwarantuje skórze zdrowe odżywienie i nawilżenie, które jest potrzebne dla dłoni. Główne komponenty kremu do rąk to: olej migdałowy, wyciąg z szarotki alpejskiej i alfa bisabolol działają ochronnie, przeciwzapalnie i odżywiająco na delikatną skórę dłoni.

ZEPUR BALSAM DO CIAŁA
  • -6,00 zł
-6,00 zł

ZEPUR BALSAM DO CIAŁA

153,00 zł 159,00 zł

Twoje ciało powinno oddychać czystą i świeżą naturą. Balsam do ciała Pro Repair jest zasobny w przeciwuleniacze, aktywne składniki, które silnie nawilżają, odżywiające organiczne olejki i organiczne masło shea, powodują odżywienie skóry, nadają jej miękkość i zdrowy blask. Balsam do ciała ZEPUR posiada też komponenty, które zapobiegają stanom zapalnym i zapoczątkowaniem cellulitu oraz dodającą energii kofeinę, która wspomaga układowi limfatycznemu pozbyć się toksyn. Ekstrakt z kwiatu szarotki alpejskiej ochrania przed działaniem wolnych rodników i przedwczesnym starzeniem się skóry a Aloes ma działanie przeciwzapalne i uspokajające na podrażnioną skórę, niweluje również stany zapalne.