Kategorie

Znajdź wszystkie interesujące Cię przedmioty, wybierając nasze polecane kategorie

DZIECKO LINIA SWISS NATURE

Aktywne filtry

SWISS NATURE BABY - KREM do...
  • -5,00 zł
-5,00 zł

SWISS NATURE BABY - KREM do twarzy i ciała

110,00 zł 115,00 zł

Krem pielęgnacyjny to doskonała mieszanina łagodnych, perfekcyjnie dopasowanych komponentów kojąca i nawilżająca delikatną skórę Twojego dziecka. Baby Krem do twarzy i ciała wytworzony jest z dodoatkiem RUMIANKU, DZIKIEGO BRATKA I MASŁA SHEA. Skład ten przyczynia się do zapobiegania zaczerwienieniom i pierzchnięciom, powodując, że skóra staje się bardziej delikatna, gładka i miękka. Delikatna struktura kremu umożliwia nałożenie go na twarz Twojego dziecka, aby wesprzeć nawilżanie i wyrównywanie suchych obszarów.

SWISS NATURE BABY - OLEJEK...
  • -6,00 zł
-6,00 zł

SWISS NATURE BABY - OLEJEK DO MASAŻU

126,00 zł 132,00 zł

Olejek do masażu z gamy kosmetyków Swiss Nature Baby produkowany jest jest z komponentów organicznych, które przyczyniają się do odżywienia i nawilżenia skóry. Produkowany jest w Szwajcarii przez wchodzące w skład firmy Zepter Laboratoria Intercosmetica posiada udowodniony dermatologicznie pozytywnym oddziaływaniem na skórę, szybko wchłaniający olejek do ciała posiada odżywczą mieszankę ekstraktów z WIESIOŁKA I ROZMARYNU, DZIKIEJ RÓŻY, OLEJU Z NASIN JOJOBY, które powodują ukojenie i złagodzenie skóry Twojego dziecka.

SWISS NATURE BABY - PŁYN DO...
  • -5,00 zł
-5,00 zł

SWISS NATURE BABY - PŁYN DO KĄPIELI

114,00 zł 119,00 zł

Niezawierający mydła delikatny i skuteczny płyn do kąpieli zawierający mieszankę substancji wzmacniających skórę, która daje odczucie czystości oraz natychmiast ją nawadnia i wygładza. Od 1956 roku Intercosmetica wytwarza zaawansowane, przebadane klinicznie produkty, zapewniając szwajcarskie standardy jakości. Autentycznie naturalne i organiczne komponenty aktywne są zasadniczym elementem gamy kosmetyków Swiss Nature Baby, posiadającej certyfikat ECOCERT Greenlife.