Kategorie

Znajdź wszystkie interesujące Cię przedmioty, wybierając nasze polecane kategorie

KUCHNIA INDUKCYJNA

Aktywne filtry

PŁYTA INDUKCYJNA ZEPTER
  • -39,00 zł
-39,00 zł

PŁYTA INDUKCYJNA ZEPTER

1 271,00 zł 1 310,00 zł

Spraw sobie radość dzięki całkowicie zautomatyzowaną  metodą gotowania od początku do końca z inteligentnym systemem Zepter. Kuchenka indukcyjna Zeptera sterowana za pomoca fal radiowych zawiera komplecie termokontroler cyfrowy i urządzenie Buzzer,które stanowią część systemu Smart, pozwalający na interaktywną komunikację między tymi trzema urządzeniami w dążeniu automatycznego ustawienia temperaturyw trakcie  gotowania i spowodowania wyłączenia kuchenki po przekroczeniu zaprogramowanego czasu.

NACZYNIE 2.5 L, Ø 16 CM,...
  • -57,00 zł
-57,00 zł

NACZYNIE 2.5 L, Ø 16 CM, WYS. 13.2 CM

1 093,00 zł 1 150,00 zł

CO POWODUJE, ŻE NACZYNIA ZEPTERA SĄ  NIEPOWTARZALNE ?

Super nowoczesna technologia w połączeniu ze świetnymi i praktycznym wyglądem powoduje, że każdy drobny element naczynia Zeptera jest szczegółowo przemyślany i wyprodukowany z perfekcyjną precyzją by poprawić efekt gotowania. W efekcie są to  są nowoczesne naczynia, które ochraniają zdrowie i dostarczając smacznych potraw. 

CYFROWY TERMOKONTROLER ZEPTER
  • -11,00 zł
-11,00 zł

CYFROWY TERMOKONTROLER ZEPTER

271,00 zł 282,00 zł

Cyfrowy sterowany falami radiowymi termokontroler w krótkiej chwili, po ednym naciśnięciu przycisku można programuje czas i temperaturę. Za pomocą pokrętła odczytujemy w łatwy sposób temperaturę w dwóch poziomach. Dry (suche gotowanie) Moist (mokre gotowanie). Kolorowe obszary informują o trzech zakresach temperatur: żółty obszar dla temperatury podgrzewania, zielone dla odpowiedniej temperatury gotowania, a czerwone informuje o przegrzaniu.