Kategorie

Znajdź wszystkie interesujące Cię przedmioty, wybierając nasze polecane kategorie

CZYSTA WODA

Aktywne filtry

AQUEENAPRO - FILTR DO WODY
  • -215,00 zł
-215,00 zł

AQUEENAPRO - FILTR DO WODY

5 225,00 zł 5 440,00 zł

Oparty na 5-stopniowym systemie filtrującym działa na zasadzie odwróconej osmozy, filtr AqueenaPro zapewnia o maksymalnym oczyszczeniu wody, poprzez pozbycie się wszelkich niebezpiecznych znieczystości oraz dostarczy wodę zdrową i czystą. Urządzenie jest w pełni zautomatyzowane, które jest najlepszym rozwiązaniem pod kątem ekonomicznym i dostarcza wodę do powszechnego użytku w biurze i domu.Jest to rozwiązanie dla drogiej i prawdopodobnie szkodliwej dla zdrowia wody butelkowanej.

EDELWASSER BLACK - FILTR DO...
  • -149,00 zł
-149,00 zł

EDELWASSER BLACK - FILTR DO WODY

2 881,00 zł 3 030,00 zł

EdelWasser to metoda oczyszczania wody z nadzwyczajną 5-stopniową filtracją. Dzięki tej metodzie spowodujesz oszczędności na kupnie butelkowanej wody, i zmniejszysz pobór prądu, jednocześnie zadbasz o swoje zdrowie i o środowisko. Spójny jest łatwy w montażu, skonstruowany w oparciu o najnowszą technologię, usuwa nieczystości z wody, wykorzystując proces odwróconej osmozy.  Delektuj się krystalicznie czystą i zdrową wodą.

BATERIA TRÓJDROŻNA - PEARL
  • -33,00 zł
-33,00 zł

BATERIA TRÓJDROŻNA - PEARL

937,00 zł 970,00 zł

Nowoczesny wygląd jest dodatkowym atutem bardzo dobrej jakości produktu i idealnie dostosuje się do każdego nowomodnego gospodarstwa domowego. Prosa i wyraźna linia utożsamia najnowsze trendy estetyczne i wizualne. Oznakowanie bezpieczeństwa TüV Rheinland Safety Mark, certyfikat higieny oraz wyżłobione logo Zepter jest gwarancją asortymentu najwyższej jakości.
BATERIA TRÓJDROŻNA - SWAN
  • -33,00 zł
-33,00 zł

BATERIA TRÓJDROŻNA - SWAN

937,00 zł 970,00 zł

Wyprodukowana z bardzo dobrej jakości mosiądzu (CW719) oraz wykorzystanie podwójnej powłoki chromowo-niklowej powodują, że baterie te są wielce odporne na rdzę. Elastyczny i doskonały wygląd modelu Swan nada każdej kuchni odrobinę nowoczesnego i luksusowego wyglądu, spowoduje to, że bateria będzie czymś więcej, niż tylko funkconalnym dodatkiem do Twojego zdrowego stylu życia. Oznaczenie bezpieczeństwa TüV Rheinland Safety Mark, certyfikat higieny oraz wyżłobione logo Zepter  jest gwarancją produktu posiadającego najwyższą jakość, który wniesie nieocenione korzyści zdrowotne przez kolejne lata.
CLEANSYMAG - MAGNETYCZNY...
  • -40,00 zł
-40,00 zł

CLEANSYMAG - MAGNETYCZNY ZMIĘKCZACZ WODY

770,00 zł 810,00 zł

CleanSymag to nowatorskie urządzenie, którego zadaniem jest  usunięcie kamienia przy zachowaniu organicznych i chemicznych właściwości wody. Cewki CleanSymag powodują wytworzenie pola elektromagnetycznego, które przyczynia się do poprawy rozpuszczalności tlenu w wodzie i stabilizując jej pH, polepsza jakość wody w różnych zastosowaniach. CleanSymag powoduje stabilizację pH neutralizując przykry zapach i smak.