BLACK & WHITE - SERWIS OBIADOWO-KAWOWY NA 12 OSÓB, 70 ELEMENTÓW

19 760,00 zł
18 871,00 zł Oszczędzasz 889,00 zł
Brutto

Zestaw Black & White to doskonale zrównoważona forma i kontrast:widnieje na nim geometryczny złoty motyw na malowanym czarnym tle. Kolekcja odznacza się delikatną interpretacją tradycyjnych greckich elementów ozdobnych i subtelnych form. Kunszt i piękno to elementy znajdujące się na pierwszym miejscu zastawy stołowej dla 12 osób.  
Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Gwarancja i zwroty

WYŚMIENITE OSOBLIWE WZORY POZŁACANE PRZEZ UZDOLNIONYCH RZEMIEŚLNIKÓW


Witamy w świecie kolekcji Masterpiece Zeptera. Kolekcji w której każdy element jest rzeczywistym jest prawdziwym rarytasemi, stworzonym ręcznie przez kilku wybranych rzemieślników, poświęcających lata w celu doskonalenia swojej sztuki. Zestaw został stworzony ręcznie z twardej porcelany oryginalną XVIII-wieczną metodą, zestaw Black & White prezentuje doskonały zachwycający smak.

Zestaw porcelanowy Zepter Masterpiece został ręcznie wyprodukowany w Bawarii, w Niemczech z twardej porcelany, która jest odporna na zarysowania stalowymi przedmiotami ponieważ zawiera dużą zawartość kaolinu (50-55%) i niską domieszką kwarcu i skalenia (odpowiednio 20 i 30%). Do wytworzenia tej reprezentacyjnej porcelany Zepter opiera się wyłącznie w technologii ‘in-glaze’ i ‘on-glaze’. W trakcie wytwarzania ognia w technologii ‘in-glaze’ kolor podkładowy jest nałożony bezpośrednio na element przy zastosowaniu nieprzylepnego papieru techniką sitodruku, a później wypalany w temperaturze 1250°C, to powoduje, że kolor wtapia się w doprowadzoną do ciekłego stanu glazurę, przyczyniając się tym sposobem do uzyskania niepowtarzalnego połysku. Potem ma miejsce procedura ‘on-glaze’ i ozdobne wzory są ręcznie malowane wraz ze złoceniami lub bez nich, a elementy z  porcelany są wypalane w temperaturze 840°C. Jak wynika z nazwy elementy ozdobne są na glazurze. Ostatni z etapów to ręczne malowanie złotych wzorów z zastosowaniem cienkiej warstwy 22-karatowego złota, który przed wypaleniem posiada brązowawy kolor za sprawą użytych olejów i różnorodnych dodatków, motywy na brzegach są nakładane pędzlem. Ta czynność nazywana jest ‘złotym ogniem’ i ma miejsce w temperaturze 800°C. Motywy zdobnicze i uchwyty są malowane tylko ręcznie. To rękodzieło jest wysokospecjalistyczne, a wiedza przechodzi z artysty na artystę przez dziesięciolecia.
 
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

W podniesieniu do standardowych producentów porcelany, bezdyskusyjna dominacja kolekcji Masterpiece Zeptera jest zaakcentowana  w każdym detalu. Zepter International z dumą potwierdza, że porcelana ta i skojarzone z nią kolekcje z linii Table Art są wytwarzane ręcznie i również ręcznie wykańczane z bardzo wysokiej jakości materiałów. W pełni produkowane są Niemczech  z najwyższym artyzmem. Zepter International zapewnia bardzo wysokie standardy technologii i jakości przez stosowanie wyboru najlepszych europejskich materiałów, pod gruntownym nadzorem procesów produkcyjnych.


Black & White. Zestaw na 12 osób zawiera 70 elementów:
 
 •  Talerze obiadowe 12 szt.  (wys. 2.5 cm, Ø 28.5 cm)
 •  Talerze głębokie 12 szt.  (wys. 4.9 cm, Ø 23.5 cm)
 •  Talerze deserowe 12 szt.(wys. 1.8 cm, Ø 23 cm)
 • Waza na zupę 1 szt. (wys. 15 cm, Ø 18 cm, poj. 3.30 l)
 •  Salaterka 1 szt (wys. 6.2 cm, Ø 25 cm)
 •  Sosjerka 1 szt.  (wys. 9.1 cm,  Ø 14.5 cm, poj. 0.50 l)
 •  Podstawka 1 szt. pod talerz (wys. 2.7 cm, Ø 32 cm)
 •  Półmisek owalny 1 szt. (wys. 2.5 cm, Ø 35 cm)
 •  Solniczka 1szt. (wys. 6 cm, Ø 4 cm)
 • Pieprzniczka 1 szt. (wys. 6 cm, Ø 4 cm)
 • Filiżanki do kawy 12 szt. (wys. 6 cm, Ø 10 cm, poj. 0.20 l)
 •  Spodki do filiżanek 12 szt. (wys. 2.4 cm, Ø 15 cm)
 •  Dzbanek do kawy 1 szt.(wys. 19 cm, Ø 8.5 cm, poj. 1.30 l)
 • Cukiernica 1 szt. (wys. 7.4 cm,  Ø 7.5 cm, poj. 0.20 l)
 •  Dzbanek do śmietanki 1 szt.  (wys. 9.6 cm, Ø 7,5 cm, poj. 0.20 l)

LP-3112
10 Przedmioty

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: