COBALT ROYAL - SERWIS OBIADOWO-KAWOWY NA 12 OSÓB, 68 ELEMENTÓW

13 740,00 zł
13 122,00 zł Oszczędzasz 618,00 zł
Brutto

W skład zestawu wchodzi 68  porcelanowych naczyń Cobalt Royal przeznaczonych dla 12 osób nadaje smak stołowi różnorodnością kształtów i kolorów w tym trzykolorowym zestawie o najwyższej klasie. Zjawiskowy odcień koloru niebieskiego świetnie współgra z kolorem 22-karatowego złota na tle białej porcelany. Zestaw Cobalt Royal wykonany jest o różnym wzornictwie pokazujących jego wystawność.
Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Gwarancja i zwroty

PRECYZYJNA RĘCZNA PRACA ARTYSTYCZNA


Witamy w świecie kolekcji Masterpiece Zeptera. Kolekcji w której każdy element jest rzeczywistym jest prawdziwym rarytasem, stworzonym ręcznie przez kilku wybranych rzemieślników, poświęcających lata w celu doskonalenia swojej sztuki. Zestaw został stworzony ręcznie z twardej porcelany oryginalną XVIII-wieczną metodą, zestaw Cobalt Royal prezentuje doskonały zachwycający smak. Zestaw ten posiada najwięcej elementów zastawy stołowej.

Zestaw porcelanowy Zepter Masterpiece został ręcznie wyprodukowany z twardej porcelany, która jest odporna na zarysowania stalowymi przedmiotami ponieważ zawiera dużą zawartość kaolinu (50-55%) i niską domieszką kwarcu i skalenia (odpowiednio 20 i 30%). Do wytworzenia tej reprezentacyjnej porcelany Zepter opiera się wyłącznie w technologii ‘in-glaze’ i ‘on-glaze’. W trakcie wytwarzania ognia w technologii ‘in-glaze’ kolor podkładowy jest nałożony bezpośrednio na element przy zastosowaniu nieprzylepnego papieru techniką sitodruku, a później wypalany w temperaturze 1250°C, to powoduje, że kolor wtapia się w doprowadzoną do ciekłego stanu glazurę, przyczyniając się tym sposobem do uzyskania niepowtarzalnego połysku. Potem ma miejsce procedura ‘on-glaze’ i ozdobne wzory są ręcznie malowane wraz ze złoceniami lub bez nich, a elementy z  porcelany są wypalane w temperaturze 840°C. Jak wynika z nazwy elementy ozdobne są na glazurze. Ostatni z etapów to ręczne malowanie złotych wzorów z zastosowaniem cienkiej warstwy 22-karatowego złota, który przed wypaleniem posiada brązowawy kolor za sprawą użytych olejów i różnorodnych dodatków, motywy na brzegach są nakładane pędzlem. Ta czynność nazywana jest ‘złotym ogniem’ i ma miejsce w temperaturze 800°C. Motywy zdobnicze i uchwyty są malowane tylko ręcznie. To rękodzieło jest wysokospecjalistyczne, a wiedza przechodzi z artysty na artystę przez dziesięciolecia.
 
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

W odniesieniu do standardowych producentów porcelany, bezdyskusyjna dominacja kolekcji Masterpiece Zeptera jest zaakcentowana  w każdym detalu. Zepter International z dumą potwierdza, że porcelana ta i skojarzone z nią kolekcje z linii Table Art są wytwarzane ręcznie i również ręcznie wykańczane z bardzo wysokiej jakości materiałów.

Cobalt Royal. Zestaw na 12 osób zawiera 68 elementów:

 
 •  
 •  Talerzy obiadowych 12 szt. (Ø 27 cm)
 •  Talerzy głębokich 12 szt. ( Ø 22.8 cm)
 •  Talerzy deserowych 12 szt. (Ø 21 cm)
 •  Waza na zupę 1 szt  (poj. 3.59 l)
 •  Salaterka 1 szt. (Ø 25 cm)
 •  Sosjerka 1 szt. (Poj: 0.57 l, podstawka 19 cm)
 •  Naczynie do serwowania 1 szt. (Ø 32 cm)
 •  Półmisek owalny 1 szt. (Ø 32 cm)
 •  Filiżanki do kawy 12 szt. (Poj: 0.20 l)
 •  Spodki pod filiżankę 12 szt. (Ø 15 cm)
 •  Dzbanek do kawy 1 szt (Poj.1.40 l)
 •  Cukiernica 1 szt. (Poj. 0.32 l)
 • Dzbanek na śmietankę 1 szt. (Poj. 0.25 l).
LP-812-G
10 Przedmioty

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: