IMPERIAL GOLD BORDEAUX - SERWIS OBIADOWO-KAWOWY NA 12 OSÓB, 70 ELEMENTÓW

28 450,00 zł
27 170,00 zł Oszczędzasz 1 280,00 zł
Brutto

Rewelacyjny zestaw Imperial Gold Bordeaux jest wyśmienity do kolacji. Wyprodukowanyw Niemczech przez wielce wyspecjalizowanych rzemieślników, zawierający 70-elementów serwis dodaje imperialnej tonacji przy wszystkich wyjątkowych okazjach. Mistrzowie Zeptera stosują delikatne pędzle, żeby  dodać uzupełnienia skomplikowanym wzorom w oryginalnym bordo wykończonym 22-karatowym złotem na białej porcelanie.
Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Gwarancja i zwroty

KLASYK, A ZARAZEM NOWOCZESNA PORCELANA


Witamy w świecie kolekcji Masterpiece Zeptera. Kolekcji w której każdy element jest rzeczywistym jest prawdziwym rarytasem, stworzonym ręcznie przez kilku wybranych rzemieślników, poświęcających lata w celu doskonalenia swojej sztuki. Zestaw został stworzony ręcznie z twardej porcelany oryginalną XVIII-wieczną metodą, zestaw Imperial Gold Bordeaux prezentuje doskonały zachwycający smak jak i niejednolitość stylu i bardzo dobre wyważenie między sztuką klasyczną a potrzebami teraźniejszości.

Zestaw porcelanowy Zepter Masterpiece został ręcznie wyprodukowany w niemieckiej Bawarii z twardej porcelany, która jest odporna na zarysowania stalowymi przedmiotami ponieważ zawiera dużą zawartość kaolinu (50-55%) i niską domieszką kwarcu i skalenia (odpowiednio 20 i 30%). Do wytworzenia tej reprezentacyjnej porcelany Zepter opiera się wyłącznie w technologii ‘in-glaze’ i ‘on-glaze’. W trakcie wytwarzania ognia w technologii ‘in-glaze’ kolor podkładowy jest nałożony bezpośrednio na element przy zastosowaniu nieprzylepnego papieru techniką sitodruku, a później wypalany w temperaturze 1250°C, to powoduje, że kolor wtapia się w doprowadzoną do ciekłego stanu glazurę, przyczyniając się tym sposobem do uzyskania niepowtarzalnego połysku. Potem ma miejsce procedura ‘on-glaze’ i ozdobne wzory są ręcznie malowane wraz ze złoceniami lub bez nich, a elementy z  porcelany są wypalane w temperaturze 840°C. Jak wynika z nazwy elementy ozdobne są na glazurze. Ostatni z etapów to ręczne malowanie złotych wzorów z zastosowaniem cienkiej warstwy 22-karatowego złota, który przed wypaleniem posiada brązowawy kolor za sprawą użytych olejów i różnorodnych dodatków, motywy na brzegach są nakładane pędzlem. Ta czynność nazywana jest ‘złotym ogniem’ i ma miejsce w temperaturze 800°C. Motywy zdobnicze i uchwyty są malowane tylko ręcznie. To rękodzieło jest wysokospecjalistyczne, a wiedza przechodzi z artysty na artystę przez dziesięciolecia.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

W odniesieniu do standardowych producentów porcelany, bezdyskusyjna dominacja kolekcji Masterpiece Zeptera jest zaakcentowana  w każdym detalu. Zepter International z dumą potwierdza, że porcelana ta i skojarzone z nią kolekcje z linii Table Art są wytwarzane ręcznie i również ręcznie wykańczane z bardzo wysokiej jakości surowców. Są w pełni wyprodukowane w Niemczech  z najwyższą perfekcją. Zepter International zapewnia najwyższą zasadę technologii i jakości przez wybór najlepszych europejskich materiałów, pod ścisłą kontrolą produkcji.

70 elementowy zestaw Imperial Gold Bordeaux na 12 osób zawiera:

 
 •  Talerze płytkie 12 szt (wys. 2.5 cm, Ø 28.5 cm)
 •  Talerze głębokie 12 szt (wys. 4.9 cm, Ø 23.5 cm)
 •  Talerzy deserowe 12 szt (wys: 1.8 cm, Ø 23 cm)
 •  Waza na zupę 1 szt (wys, 15 cm, Ø 18 cm, poj. 3.30 l)
 •  Salaterka 1 szt (wys. 6.2 cm, Ø 25 cm)
 •  Sosjerka 1 szt (wys. 9.1 cm, Ø 14.5 cm, poj. 0.50 l)
 •  Podstawka pod talerze 1 szt (wys. 2.7 cm, Ø 32 cm)
 •  Półmisek owalny 1 szt (wys. 2.5 cm, Ø 35 cm)
 •  Solniczka 1 szt (wys. 6 cm, Ø 4 cm)
 •  Pieprzniczka 1 szt (wys. 6 cm, Ø 4 cm)
 •  Filiżanki do kawy 12 szt (wys. 6 cm, Ø 10 cm, poj. 0.20 l)
 •  Spodki pod filiżanki do kawy 12 szt (wys. 2.4 cm, Ø 15 cm)
 •  Dzbanek do kawy 1 szt (wys. 19 cm,  Ø 8.5 cm, poj. 1.30 l)
 •  Cukiernica 1 szt (wys. 7.4 cm, Ø 7.5 cm, poj. 0.20 l)
 •  Dzbanek na śmietankę 1 szt (wys. 9.6 cm, Ø 7,5 cm, poj. 0.20 l).
LP-3312-BR
10 Przedmioty

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: