TUTTOSTEAMY - URZĄDZENIE PAROWE Z ŻELAZKIEM

3 610,00 zł
3 484,00 zł Oszczędzasz 126,00 zł
Brutto

Przełomowa nowa metoda czyszczenia, wykorzystująca naturalną moc pary wodnej (przy 148ºC) do prasowania i czyszczenia: urządzenie 2w1 dedykowany zdrowemu życiu. Sanityzuje i głęboko czyści, odświeża, prasuje i czyści na sucho, za jednym razem zrobi wszystko, można stosować chemicznych środków.
Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Gwarancja i zwroty

TUTTOSTEAMY – REWELACYNY SPOSÓB CZYSZCZENIA PARĄ WODNĄ.

Z powodu wysokiej temperatury pary wodnej (148 stopni) i posiadanej znacznej pojemności wody, urządzenie czyszczące parą zagwarantuje czyste wszystkie powierzchnie dotyczy to wielu rodzai podłóg, także parkiet i inne  delikatne powierzchnie. W prosy sposób usunie cząstki kurzu. Wysoka temperatura przeciwdziała drobnoustrojom, bakteriom, wirusom, roztoczom czy innym mikroskopowym organizmom żyjących na dywanie, materacu i meblach usuwając je. Drobnoustroje wraz z mikroskopowymi organizmami mogą przyczyniać się do poważnych problemów zdrowotnych, jak alergie czy astma.

 ŻELAZKO PAROWE O DUŻEJ MOCY

W prosty sposób zamocowywane żelazko parowe może być stosowane pionowo lub poziomo. Para pod dużym ciśnieniem uniemozliwi powstanie wszystkich fałd i odświeży materiał bez niepotrzebnego zamieszania nie trzeba zdejmować zasłon z karniszy czy odzieży z wieszaków. W specjalny sposób skonstruowana, ceramicznego nie przywierającego materiału stopa, powoduje równomierne rozprowadzenie ciepła, ochraniając bardzo wrażliwe materiały np. jedwab. Duża stopa żelazka znaczący sposób przyczynia się do skrócenia czasu prasowania. Żelazko parowe pełni funkcję dezynfekującą, pozbywając się uciążliwych zapachów tylko i wyłącznie za sprawą naturalnej mocy pary wodnej. Jeśli usiłujesz uzyskać efekt prasowania na sucho i spowodować oszczędności w postaci wydatków na częste wizyty w drogich pralniach (parowych), zdecyduj się na TUTTOSTEAMY GOLD.

PWC-301
10 Przedmioty

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: