TUTTOLUXO 6SB - KOMPLETNY SYSTEM CZYSZCZĄCY

8 070,00 zł
7 748,00 zł Oszczędzasz 322,00 zł
Brutto

Najwyższej próby urządzenie czyszczące 6 w 1 posiada 3 opatentowane systemy z 4 filtrami, proponuje fachowość doskonałej czystości, pozostawiając w tyle tradycyjne instrumenty czyszczące. Zawiera 6 fenomenalnych funkcji potrafi : odkurzać, czyścić i dezynfekować, jednocześnie  czyścić i odkurzać, prasować, nawilżać powietrze i wytwarzać aromaterapię.

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Gwarancja i zwroty

POSIADAJĄCE WIELE FUNKCJI URZĄDZENIE DLA UTRZUMANIA IDEALNEJ CZYSTOŚCI. 6 ZALET W JEDNYM URZĄDZENIU.
 1. Odkurzanie – na sucho lub mokro

TUTTOLUXO jest to bardzo wydajny odkurzacz. Stosowany w każdej sytuacji, by czyścić łatwo i skutecznie: odkurza na sucho, pozbywa się zanieczyszczeń i kurzu lub na mokro, wchłaniając różne rozlane płyny.
2.  Dezynfekcja i czyszcenie parowe

Znacząca temperatura pary wodnej likwiduje wszystkie zarazki i bakterie. Para wodna będąca pod ciśnieniem w łatwy sposób pozbędzie się najbardziej upartego brudu, bez stosowania szkodliwych płynów chemicznych. Odkurzacz jest bezkonkurencyjny w przedzieraniu siędo najbardziej skrytych zakątków.
3.  Odkurzanie i czyszczenie parowe w tej samej chwili

TUTTOLUXO scalając moc czyszczenia parowego i odkurzacza, transferuje sprzatanie na wyższy poziom. Nieustanne ciśnienie pary wodnej wraz z temperaturą 148 stopni Celsjusza sterylizuje powodując dotarcie do głębszych warstw dywana, materaca czy tapicerki, wchłaniając się nawet najdrobniejsze cząstki kurzu, a w tej samej chwili silnik odkurzacza zasysając roztocza i brud.
4.Niezawodne prasowanie parowe w pionie i w poziome)

Mistrzowskie żelazko TUTTOLUXO jest proste w posługiwaniu się oferując bezkonkurencyjną dezynfekcję i odświeżenie w porównaniu z tradycyjnymi domowymi żelazkami. Uzyskuje rezultaty czyszczenia parowego, przy okazji chroni bardzo  delikatne tkaniny, jak kaszmir, wełnę, sztruks czy jedwab.
5. i Aromaterapia i odświeżanie powietrza

Zakładamy, że powietrze którym oddychamy, nie jest czyste, biorąc pod uwagę wzrostu ryzyka alergii lub astmy. Naukowcy, którzy prowadzili badania dla Zeptera oznajmili, tylko technologia TUTTOLUXO nadaje się do oczyszczania powietrza, którym oddychamy. Układ  filtrujący potrafi oczyścić około 100% cząsteczek kurzu, które wchłania ten odkurzacz.
6. Nawilżanie powietrza

Niektórzy niewiedzą, że nagminnym powodem wielu przypadłości jak suchość skóry, bezsenne noce, krwawienie z nosa czy suchy kaszel oraz zaburzenia układu oddechowego jest suche powietrze znajdujące się w domach. Trzeba nawilżać powietrze w miejscu zamieszkania stosując TUTTOLUXO w dwóch wariantach: poprzez parowanie z wykorzystaniem elastycznej rury bądź z udziałem dodatkowych akcesoriów.
TUTTOLUXO: ROZSĄDNA INWESTYCJA DLA TWOJEGO ZDROWIA

Zaoszczędź pieniądze, nie wydawaj ich  na drogie i niebezpieczne detergenty czyszczące czy wkłady do odkurzacza.
Dzięki TUTTOLUXO:

- Oszczędzisz do 100% na wkładach do odkurzacza;
- Oszczędzisz do 100% na chemicznych płynach;
- Oszczędzisz do 50% czasu przeznaczonego na sprzątanie;
- Oszczędzisz do 70% czasu przeznaczonego na prasowanie.
PWC-700B
10 Przedmioty

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: