AQUEENAPRO - FILTR DO WODY

5 440,00 zł
5 225,00 zł Oszczędzasz 215,00 zł
Brutto

Oparty na 5-stopniowym systemie filtrującym działa na zasadzie odwróconej osmozy, filtr AqueenaPro zapewnia o maksymalnym oczyszczeniu wody, poprzez pozbycie się wszelkich niebezpiecznych znieczystości oraz dostarczy wodę zdrową i czystą. Urządzenie jest w pełni zautomatyzowane, które jest najlepszym rozwiązaniem pod kątem ekonomicznym i dostarcza wodę do powszechnego użytku w biurze i domu.Jest to rozwiązanie dla drogiej i prawdopodobnie szkodliwej dla zdrowia wody butelkowanej.

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Gwarancja i zwroty

 CZYSTA I ZDROWA WODA W ZASIĘGU RĘKI


Zepter International wyprodukował bardzo wydajną metodę do filtrowaniai wody w  biurze i domu, który ma za zadanie usunąć wszelkie nieczystości wraz z szkodliwymi substancjami chemicznymi jest potwierdzony przez międzynarodowe certyfikaty, są to bardzo restrykcyjne kontrole jakości i skrupulatne testy w laboratoriach. Proces odwróconej osmozy w AqueenaPro gwarantuje wodę o  krystalicznej czystości przez pozbywanie się związków chemicznych, ciężkich metali i innych nieczystości. Tylko czysta woda jest zdrową wodą.

AQUEENAPRO – KORZYŚCI SĄ NIEKWESTIONOWANE
  • Czysta i zdrowa woda w każdej chwili;
  • Posiłki są zdrowe, herbata i kawa posiada znakomity smak;
  • Oszczędność w czasie po wędrówkach po butelkowaną wodę;
  • Oszczędności finansowe na butelkowanej wodze i bezskutecznych metodach filtrujących
  • Wyższa niezawodność poprawy jakości wody (42%) w odniesieniu do podobnych urządzeń a rynku!
  • Certyfikat Eco Design – niski pobór prądu.

5-ETAPOWY PRZEBIEG FILTRACJI AQEENAPRO:

Stopień 1: filtr pięciomikronowy PP wydajnie pozbywa się dużych cząstek jak piasek rdza czy pozostałe stałe zanieczyszczenia wody;
Stopień 2: filtr z aktywnym węglem powoduje wchłonięcie wolnego chloru, związków organicznych, zapachów i innych substancji z wody;
Stopień 3: filtr jednomikronowy PP pozbywa się mniejszych cząstek, jak zawieszone ciała stałe i koloidy;
Stopień 4: membrana odwróconej osmozy filtruje metale cężkie takie jak: rtęć, kadm, ołów, związki azotowe i pestycydy a także wirusy i bakterie.
Stopień 5: filtr kokosowy przyczynia się do poprawy zapachu i smaku.
WT-100
10 Przedmioty

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: