BATERIA TRÓJDROŻNA - PEARL

970,00 zł
937,00 zł Oszczędzasz 33,00 zł
Brutto

Nowoczesny wygląd jest dodatkowym atutem bardzo dobrej jakości produktu i idealnie dostosuje się do każdego nowomodnego gospodarstwa domowego. Prosa i wyraźna linia utożsamia najnowsze trendy estetyczne i wizualne. Oznakowanie bezpieczeństwa TüV Rheinland Safety Mark, certyfikat higieny oraz wyżłobione logo Zepter jest gwarancją asortymentu najwyższej jakości.
Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Gwarancja i zwroty

Woda bezpośrednio z kranu jest często oczyszczaną przez znajdujące się rozpuszczalniki dezynfekujące takie jak chlorek i pozostałe chemikalia, które znajdują się w  naszym organizmie - fluor, ołów, arsen. Nieustanna styczność z tymi chemikaliami prowadzi do uszkodzeń skóry, problemami z układem krwionośnym, zwiększonego ryzyka zachorowania na raka, problemami z nerkami oraz innymi poważnymi problemami zdrowotnymi.

Nierozłączny element metody oczyszczania wody firmy Zepter – technologia trójdrożna, gwarantuje dostęp do przefiltrowanej wody pitnej lub zmieszanej ciepłej i zimnej wody z kranu w jednym i tym samym, prostym w użytkowaniu systemie. Dwie postacie wody nie zmieszają się ze sobą nawet w minimalnym stopniu – osobne funkcje przekazują najdogodniejsze rozwiązanie dla każdej potrzeby.


Zapewnij sobie zdrowie - pijąc zdrową wodę!

WT-3WF1
10 Przedmioty

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: