KOLOROTERAPIA DO BIOPTRON PRO1 - FILTR CZERWONY

489,00 zł
465,00 zł Oszczędzasz 24,00 zł
Brutto

Czerwony jest ciepłym kolorem charakteryzującym się  największą długością fali w skali światła widzialnego. Czerwone światło posiada właściwości pobudzające dla naszej psychiki jak i siły fizycznej. Z tego powodu można zastosować stosować filtr czerwony Bioptron do wartościowej stymulacji organizmu jak i do poprawy  samopoczucia.

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Gwarancja i zwroty

Terapia kolorem BIOTPTRON została stworzona z wykorzystaniem szczególnej technologii dzięki której zastosowanie światła kolorowego jest możliwe wszędzie w pracy, na urlopie czy w domu.

W zawiązku z pobudzającym działaniem czerwonego światła czerwony filtr Bioptron można zastosować do poprawy krążenia krwi lub w sytuacji gdy jest mróz. W trakcie naukowych badań  okazało się , że czerwone światło posiada właściwości lecznicze, działając odmładzająco zwiększając ciśnienie krwi, pobudza fibroblasty oraz powoduje intensywność ożywiania kolagenu. Wpływa wartościowo na układ mięśniowo-szkieletowy, koi stany zapalne jak też uśmierza ból.
 
  • Jest łatwy i bezpieczny w użyciu,
  • Opracowany i wyprodukowany przez BIOPTRON AG w Szwajcarii;
  • Technologia BIOPTRON została potwierdzonai i ma zastosowanie wśród czołówki lekarzy w klinikach i uniwersytetach na  pięciu kontynentach.

Żadna terapia dodatkowa nie może być uznawana za rozwiązanie dla kompetentnej porady lekarza.

PAG-992-1CTF
10 Przedmioty

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: