Bioptron 2 ze statywem domowym Y Zepter(Ref: PAG-880-SET)
  • Bioptron 2 ze statywem domowym Y Zepter(Ref: PAG-880-SET)
  • Bioptron 2 ze statywem domowym Y Zepter(Ref: PAG-880-SET)
  • Bioptron 2 ze statywem domowym Y Zepter(Ref: PAG-880-SET)

Bioptron 2 ze statywem podłogowym

50 600,00 zł
48 070,00 zł Oszczędzasz 2 530,00 zł
Brutto

Lampa Bioptron jest urządzeniem medycznym stosowanym do leczenia światłem spolaryzowanym. wykorzystana w niej technologia została uhonorowana Nagrodą Nobla. Właściwości terapeutyczne tego urządzenia zostały poświadczone klinicznie w kierunkach nieinwazyjnego szybszego leczenia i w profilaktyce medycznej w znacznym stopniu przy schorzeniach trądziku, ran skórnych, urazów sportowych, przy starzeniu się skóry, bóli reumatycznych i pleców. Zaleca się naświetlanie lampą  BIOPTRON w których pojawiły się dolegliwości przez 5-10 minut dwa razy dziennie, by zintensyfikować proces leczenia. Lampa Bioptron 2 znajduje zastosowanie szpitalach jak i w lecznictwie domowym dzięki filtrowi o średnicy 15 cm.

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Gwarancja i zwroty

Lampa wybierana przez profesjonalistów.

Trzy produkty służące do terapii BIOPTRON posiadają klinicznie potwierdzoną skuteczność ich stosowanie jest w szerokim horyzoncie działań połączonych z ochroną ochroną zdrowia i urody. Różnice wynikają z wyglądu i gabarytu urządzeń. Lampa Bioptron 2 znalazła zastosowanie u profesjonalistów pracujących w szpitalach, resortach spa, ośrodkach sportu i fizjoterapii na świecie, klinikach czy salonach piękności. Lampa emituje sporą wiązkę światła, która działa owocnie na czas terapii.

w skład urządzeń wchodzą 3 statywyścienny, domowy i profesjonalny, by optymalnie wykorzystać miejsce i ułatwić terapię.  Bezproblemowe dopasowanie ramienia w łączeniu z różnymi statywami ma na celu rozstawienie urządzenia w wielorakich  pozycjach komfortowych pacjentowi, jak i terapeuty. Jest to zapewnienie wystarczającego komfortu pacjenta i korzystniejsze efekty terapii.

Zwiększona moc gojenia:

Idea działania lampy BIOPTRON jest wsparty na polichromatycznych (wielokolorowych) dogłębnie penetrujących spolaryzowanych falach świetlnych. W  wyniku badań ogólnoświatowych udowodniono głębokość penetracji 25 mm, zwiększoną moc gojenia, przyrost produkcji ATP i kolagenu jak i biostymulacja komórek.

Charakterystyczne  cechy BIOPTRON 2:
 

  • Czas naświetlania może trwać 95 minut i z łatwością można go podzielić na krótsze sesje.  
  • Aparat jest funkcjonalny i złatwością można go przenieść, posiada regulowane ramię i wybór statywów.e 
  • Lampa BIOPTRON 2 znajduje się  zestawie , który zawiera statyw podłogowy (profesjonalny i statyw Y) oba umożliwiają dogodne ustawienie, właściwą terapię i penetrację wszystkich części ciała ciała. Niska budowa podstawy statywu podłogowego ułatwia przechowanie  aparatu np. pod krzesłem czy łóżkiem by było przygotowane do kolejnej sesji.
  • Charakteryzuje się łatwym montażem;
  • Posiada przełącznik soft-start/soft-stop;
  • Jest urządzeniem bezpiecznym i nieposiadającym efektów ubocznych;
  • Lampy BIOPTRON PRO 1, BIOPTRON 2 i BIOPTRON MedAll,   są równoznaczne z medyczną dyrektywą Unii Europejskiej 93/427EEC i specyficznymi lokalnymi regulacjami. Proces konstruowania, ocena dostawców łącznie z R&D, dostarczanie elementów do wytworzenia są skrupulatnie testowane. 

 

PAG-880-SET
10 Przedmioty

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: