OKULARY THE® KIDS, THE-0402BK, CZARNE MRBU

1,23 zł
Brutto

Ochrona oczu, poprawa działania mózgu i polepsze samopoczucia za pośrednictwem okularów Tesla Hyperlight Eyewear. Skonstruowane ze specjalistyczną soczewką Fullerenową, które zadaniem jest przekształcenie szkodliwych długości fal w znacznym stopniu w wartościowe światło, okulary Tesla Hyperlight Eyewear dedykowane są użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego i w sposób staranny integrują się  się do zakresu wrażliwości oczu.

Ilość

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka dostawa

 

Gwarancja i zwroty

Z powodu ewolucji, wzrok stał sie przystosowany do rozproszonego światła słonecznego rozproszonego jak i do  wysokiego natężenia promieniowania UV i dużej  energii światła widzialnego, które powoduje utrzymanie nas na ciągle wyższym stopniu czujności, nieustannie w formie walki lub ucieczki i w ustawicznym stresie.

Opracowana metoda powoduje przekształcanie kategorii światła w optymalne dla naszego organizmu źródło. Wodniesieniu do  opatentowanej technologii  i wstępnych badań naukowych polecamy użytkowanie okularów Tesla Hyperlight Eyewear jako zastępczych okularów przeciwsłonecznych do blokujących promieniowanie UV i znacznie pobudzającego  światła słonecznego niebieskiego, jak też dla doznania efektu relaksującego, ulepszenia właściwości decyzyjnych i osłoną przed zgubnym niebiesko-fioletowym światłem transmitowanym za pośrednictwem ekranów LED i LCD.

Właściwości okularów Tesla Hyperlight Eyewear:
 
 1. Zamieniają promieniowanie UV i w znacznym stopniu pobudzające światło niebieskie w obszarze światła widzialnego czerwonego, pomarańczowego, żółtego i zielonego. 
 2. Zmieniają niebieskie światło LED w optymalne dla oka światło relaksujące.
Po przekształceniu, promieniowanie UV i stymulujące światło niebieskie jest regulowane w odniesieniu do naturalnej wrażliwości oczu;
 
 1. Gwarantują wyrazisty obraz;
 2. Przyczyniają się do poprawy pracy mózgu (dostosowują sygnały EEG);
 3. Dostrajają czynności neuroendokrynologiczne; powodują stężenie serotoniny i regulują stosunek serotoniny do melatoniny (co przyczynia się do zmniejszenia bezsenności i depresji);
 4. Działają na wewnętrzny zegar ciała -w rytmie dobowym regulują  temperaturę i ciśnienie krwi;
Dodatkowym wyposażeniem okularyówTesla Hyperlight Eyewear są  najwyższej jakości powłoki:
 
 • Warstwę ochronną wypełniają pola  się z obu stron soczewek.
 • Warstwa hydro i oleofobowa: gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne typu zarysowania i przedłuża eksploatację soczewki. 
 • Posiada 8 pozimów opatentowanej warstw ioncoat: W oparciu o założenia  Ioncoat K+, w próżni na soczewkę stosuje się osiem warstw materiału, który posiada różne wartości wskaźnika. Ioncoat K+ niweluje refleksy świetlne do mniej niż 1%, co pozytywnie wpływa na pole widzenia.
 • Wierzchnia strona Hard Coat (HC): skoordynowana szczególnie  do procesu antyrefleksyjnego i warstwy superhydrofobowej, przyczynia się do wydłużenia żywotności warstwy antyrefleksyjnej i zapobiega przed uszkodzeniami typu zarysowania. 
 • Soczewka CR 39
THE-0402BK
10 Przedmioty

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: